از زمانی که فروشگاههای اینترنتی در ایران شروع به کار کرده اند رقابت بسیار زیادی در زمینه فروش کالا به خصوص کالاهای دیجیتالی به وجود آمده است و این رقابت در نهایت به نفع مشتری بوده است. اما این رقابت در بعضی موارد تبدیل به یک مبارزه ناسالم شده و مشتریان با انبوهی از وعده وعیدهای وسوسه کننده و گاها دروغین مواجه شده اند.

از این رو کاربران و مشتریانی که قصد خرید، آن هم از نوع اینترنتی دارند از آنجایی که محصول را موقع خرید لمس نمی کنند این گمراهی دو چندان می شود.

ما در ایران پیتاچ قبل از شروع و رونمایی از سایت تمام موارد بالا را بررسی کردیم و سعی کردیم راه حل هایی را برای اطمینان مشتری قرار دهیم تا این گمراهی را به نزدیک صفر برسانیم و یک خرید لذت بخش و ایمن را برای مشتری رقم بزنیم. برند برادر بعد از چند سال حضور در بازارهای جهانی به بازارهای ایران نیز وارد شده است. این برند خوشنام فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی را ترغیب کرد که هر چه سریعتر این محصولات رو موجود کنند و برای فروش ارائه دهند. ایران برادر نیز که با هدف پوشش اخبار و فروش تمامی محصولات برادر کار خود را شروع کرده بود نیز از این قاعده مستثنی نبود.

چرا ایران پیتاچ؟

اما دستگاههای برادر خود را از کجا باید بخرید؟ قطعا جواب ما مشخص است ولی مهم جواب شماست. در انتها تصمیم با خودتان است ولی اجازه دهید ما مزیت هایی که برای خودمان ایجاد کرده ایم را با شما در میان بگذاریم:

  • تخصص: ما فقط و فقط قرار است برای برادر و محصولات آن فعالیت کنیم. بنابراین تمرکز ما به صورت ۱۰۰ درصد روی این برند است و این موضوع باعث می شود به اصالت و کیفیت دستگاه ها اشراف داشته باشیم. خیلی از فروشگاه ها به علت آگاهی نداشتن محصولات ، محصول نا مناسب را ناخواسته به مشتری خود فروخته اند.
  • مشاوره رایگان: ما به دلیل تمرکز بر روی یک برند و پوشش تمامی اخبار محصولات برادر به خوبی محصولات آن را می شناسیم و حتی ریز ترین مسائل را به اطلاع شما می رسانیم. ما شماره های تلفنی برای مشاوره رایگان در سایت قرار داده ایم تا شما قبل از خرید هر سوالی که داشته باشید را از ما بپرسید. تجربه آن رایگان است می توانید همین الان تماس بگیرید.
  • ۳ سال گارانتی: در این فرصت ۳ساله هر اتفاقی که برای دستگاه شما بیفتد و این موضوع از سمت کاربر نباشد شامل گارانتی خواهد شد و به صورت رایگان برای شما تعمیر می شود. می تواند این مشکل به عنوان مثال از کار افتادن دستگاه به صورت ناگهانی باشد. (شرایط ۳ سال گارانتی را بخوانید که توسط شرکت نیکاسا پشنیبانی می شود)
  • پشتیبانی: ما در ایران پیتاچ رضایت مشتری از هر چیزی برای ما مهم تر است و سعی کرده ایم این حرف در حد یک شعار نباشد. کامنت های سایت و شبکه های اجتماعی تا حدودی موید این مطلب هست. به زودی بخشی در سایت قرار خواهد گرفت که مشتریان نظرات خود را در سایت قرار دهند.

تمامی موارد فوق فقط برای این است که ما گمراهی شما را در خرید اینترنتی به کمترین حد ممکن برسانیم.تصمیم با شماست. شاید اجرای تمام موارد بالا کمی برای ما هزینه بر باشد و از این رو قیمت ما از بعضی فروشگاه ها بالاتر باشد اما این اطمینان شما از خرید، مهم تر از این اختلاف قیمت ناچیز است و مطمئنا ارزشش را دارد.

ایران پیتاچ

درباره ptouchh

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *